Pomiary elektryczne i nieelektryczne

Narzędzia Fluke, które wykorzystują podczerwień

Kamera termograficzna do punktowej lokalizacji wycieków

Jeżeli w swojej pracy potrzebujesz wyjątkowych i niezawodnych urządzeń pomiarowych, idealne rozwiązanie stanowią narzędzia Fluke, które wykorzystują podczerwień. Dlaczego właśnie polecamy narzędzia firmy Fluke? 

  1. Doświadczenie: firma Fluke już 65 lat projektuje i tworzy narzędzia, które są uznane za standard w branży testów i pomiarów;
  2. Wydajność : urządzenia firmy Fluke możesz obsługiwać jedną ręką, dzięki temu z łatwością dokonasz potrzebnych pomiarów w miejscach trudnych i niebezpiecznych; Narzędzia firmy Fluke są nie tylko wygodne, ale również pozwalają Ci zachować bezpieczeństwo;
  3. Pewność: narzędzia firmy Fluke są dokładne i wiarygodne, dzięki czemu możesz podejmować trafne decyzje w swojej pracy.

Narzędzia firmy Fluke

to narzędzia zarówno dla profesjonalistów, jak również do użytku typowo domowego. A Ty czego potrzebujesz?

 

Kamery termowizyjne

Seria ekspercka: tiX560/520/500 – najwyższej klasy obraz na największym, dotykowym ekranie LCD. 4 razy więcej pikseli dzięki trybowi super Resolution

Seria profesjonalna: ti400/300/200 – automatyczna regulacja ostrości, zawsze ostre obrazy dzięki technologii LaserSharp, intuicyjna obsługa

seria profesjonalna

Seria użytkowa: tis65/60/55/50/45/40/20/10 – wydajne kamery termowizyjne, które są wytrzymałe i niezawodne;

seria użytkowa

 

Wysoka jakość obrazu– bardzo dobra optyka + ostrość + rozdzielczość przestrzenna – to wszystko sprawia, że obraz na Twoim urządzeniu będzie idealny. Funkcja automatycznej regulacji ostrości LaserSharp®, dostępna tylko w urządzeniach Fluke, zapewnia najszybszy sposób uzyskania dokładnych i ostrych obrazów. Funkcja wyostrzania obrazu pozwala uzyskać obraz doskonałej jakości w warunkach wysokiej temperatury, łącząc wiele następujących po sobie klatek w jeden obraz (tylko model TiX560).

Zwiększ możliwości swojej kamery termowizyjnej

• obiektywy — możliwość rejestrowania szczegółowych obrazów z bliska i z daleka dzięki opcjonalnym obiektywom, dostępnym dla kamer z serii eksperckiej i profesjonalnej.

• baterie i ładowarki — wszystkie kamery Fluke z serii eksperckiej i użytkowej mają zamienne baterie. Zwiększenie możliwości zasilania dzięki ładowarce samochodowej, dodatkowej baterii lub bazie ładującej.

• mocowania do statywu — możliwość rejestrowania obrazów ze statywu w urządzeniach serii profesjonalnej i użytkowej za pomocą specjalnych mocowań. Urządzenia serii eksperckiej mają wbudowane mocowania do statywu.

• osłony przeciwsłoneczne — redukują odbicia na ekranach LCD. Dostępne dla serii profesjonalnej i użytkowej.

• Careplans — plany gwarancyjne Gold lub Silver CarePlans dla wszystkich modeli serii profesjonalnej i użytkowej oraz dla modeli TiX500, TiX520 i TiX560 z serii eksperckiej.

• oprogramowanie smartView® — analiza obrazów, ustawianie palety, łączenie obrazów, eksportowanie wielu formatów plików i tworzenie profesjonalnych raportów za pomocą aplikacji Fluke SmartView®. Pobierz darmową kopię ze strony internetowej Fluke.

Urządzenia do pomiaru temperatury

Graficzny termometr IR – Vt04/Vt04a. Zaprojektowany został tak, aby pokazać wszystko: mapa cieplna w podczerwieni nałożona na obraz w paśmie światła widzialnego zapewnia kontekst, którego potrzebujesz, aby wyraźnie zobaczyć problemy związane  z temperaturą. Cena umożliwia wyposażenie całego zespołu.

 

Termometr IR: 572-2/568/62 maX+ – poręczne narzędzie pozwalające w szybki i prosty sposób uzyskać wiarygodne wyniki. Najprostszym w obsłudze urządzeniem do uzyskiwania szybkich odczytów temperatury jest termometr IR Fluke. Jest wytrzymały i szybki, dlatego  zechcesz mieć go zawsze przy sobie.

Okna podczerwieni: CV400/300/200 – przyspiesz prace i popraw bezpieczeństwo dzięki urządzeniom do inspekcji w podczerwieni.

CV400/401/300/301/200/201
• Najwyższy wskaźnik ochrony przed wyładowaniami łukowymi — 63 kA, po prawidłowej instalacji

• Czas instalacji przez 1 osobę poniżej 5 minut; nie trzeba zdejmować drzwi panelu

• Dostępne w rozmiarach: 2 cale (50 mm), 3 cale (75 mm) i 4 cale (95 mm) z wygodnym odsuwaniem (obrót o ¼) lub zamykaniem na klucz

• Możliwość dokładnego sprawdzenia sprzętu, wzrokowo i termicznie, przy jednoczesnym zabezpieczeniu optyki dzięki osłonie ClirVu®

• Powierzchnia odporna na korozję i działanie promieni UV, idealna do zastosowań na zewnątrz budynków — wysoka klasa odporności IP67

To tylko niektóre z urządzeń firmy Fluke, które razem łączą się w największą na świecie bezprzewodową rodzinę przyrządów diagnostycznych i oprogramowania

Fluke connect –  idealne rozwiązanie do pracy w terenie. Wszystko co musisz zrobić to zmierzyć, zapisać i przesłać dalej. Dzięki bezprzewodowym przyrządom diagnostycznym, masz stały kontakt z całym zespołem, a raz zapisane wyniki są dostępne w każdym miejscu i o każdym czasie.

 

Wszystkie urządzenia firmy Fluke dostępne w naszym sklepie.

Zadzwoń i zapytaj dzisiaj o najlepszą cenę na rynku !

+48 32 608 59 51

+48 600 338 688