BLOG

Platinum Technical Distributor

Platinum Technical Distributor

Dystrybutorzy Platinum Technical firmy Fluke

To tylko kilka firm na terenie całej Europy, które pomogą w wyborze przyrządu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb, jak również udzielą fachowego wsparcia podczas codziennej pracy.

Poltrade Technologies jest jedną z nielicznych firm na ternie Polski, która może poszczycić się tym mianem.

Jako Platinum Technical Distributor Fluke oferujemy:

 • zaawansowane wsparcie techniczne w zakresie testów i pomiarów;
 • certyfikowanych specjalistów do spraw produktów firmy Fluke;
 • szerokie możliwości dotyczące demonstracji sprzętu.

 

Dlaczego polecamy produkty firmy Fluke?

Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Firma Fluke to światowy lider w produkcji, dystrybucji i serwisowaniu elektronicznych przyrządów diagnostycznych i oprogramowania.

Od momentu powstania w 1948 roku, firma Fluke uczestniczyła w rozwoju nowych technologii, oferując klientom narzędzia badawcze i diagnostyczne, które z czasem zaczęły pełnić kluczową rolę w działalności produkcyjnej i usługowej. Każdy budowany dziś zakład produkcyjny, biurowiec, szpital lub inny obiekt użyteczności publicznej jest kolejnym potencjalnym użytkownikiem przyrządów firmy Fluke.

W skład firmy Fluke wchodzą:

 1. COMARK: wiodący na świecie producent precyzyjnych termometrów, mierników ciśnienia i wilgotności, rejestratorów danych i rozwiazan bezprzewodowego monitoringu, pracujacych praktycznie w każdej gałezi przemysłu i w każdej aplikacji.
 2. DATAPAQ : Swiatowy lider w oferujący przyrządy do tworzenia profili temperaturowych nawet w najtrudniejszych warunkach.
 3. FLUKE BIOMEDICAL: wiodący w świecie producent testów biomedycznych, testów bezpieczeństwa elektrycznego, analizatorów wydajności.
 4. Fluke Calibration to lider w zakresie precyzyjnych instrumentów kalibracyjnych oraz oprogramowania do pomiarów elektrycznych, temperaturowych, ciśnieniowych, podczerwonych oraz przepływowych.
 5. Fluke Networks oferuje nowatorskie rozwiązania w zakresie instalacji, certyfikacji, testowania, monitoringu oraz analiz sieci miedzianych, swiatłowodowych i bezprzewodowych, eksploatowanych w przedsiębiorstwach oraz przez operatorów telekomunikacyjnych.
 6. IRISYS : największy światowy dostawca platform analitycznych
 7. Ircon ma ponad 40-letnie doświadczenie w rozwiazywaniu najtrudniejszych problemów związanych z pomiarami temperatury występujacych w przemyśle.
 8. RAYTEK: to lider na światowym rynku w dostarczaniu bezkontaktowych, przemysłowych przyrządów na podczerwień do pomiaru temperatury

Firma Fluke zajmuje pierwsze lub drugie miejsca na każdym rynku, na którym działa. Marka Fluke oznacza dla klientów: mobilność, wytrzymałość, bezpieczeństwo, prostotę obsługi i niezmienne standardy jakości.

 

Więcej informacji o produktach i usługach oferowanych przez Fluke otrzymacie Państwo kontaktując się z nami:

+48 32 608 59 51

+48 600 338 688

Poltradetech